WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNCH W

SZKOLE PODSTAWOWEJ W GRUPIE

W ROKU SZKOLNYM 2016/17

 

 

Lp.

Rodzaj zajęć/ klasa

Dzień/ lekcja

Nauczyciel prowadzący

1.

Koło regionalne- III

Czwartek- 1l

Środa- 5l

Katarzyna Mańczak

2.

Czytelnicze- II

Poniedziałek-3l

Lucyna Magerska

3.

Plastyczne- II

Środa- 4l

A.Zamyślewska

4.

Gimn. korekcyjna- II,III

Czwartek- 3l

Tomasz Binder

5.

Gimn. korekcyjna- II,III

Środa- 7l

Piotr Jandernal

6.

Gimn. korekcyjna- III

Czwartek- 8l

Piotr Jandernal

7.

Gry planszowe- IV-V

Środa- 6l

Iwona Sapela

8.

LOP- VI

Poniedziałek- 5l

Grażyna Wasilewska

9.

Warsztaty dziennikarskie- VI

Poniedziałek- 5,6l

Środa- 2l,

Czwartek- 6l

Marianna Han

10.

Zajęcia sportowe- VI

Wtorek- 5l

Tomasz Binder

11.

Taneczne- IV

Wtorek- 6,7l

Anna Chwaszczyńska

12.

Plastyczne- II

Wtorek- 2l

Anna Gędziarska

13.

Teatralne- II,III,IV

Poniedziałek- 6l

Anna Stramowska

14.

Plastyczne- III

Czwartek- 5,6l

Elżbieta Cebula

15.

Artystyczne- III

Czwartek- 6l

Karolina Sałagan

16.

Plastyczne- III

Czwartek- 7l

Dorota Jankowska

17.

Artystyczne- II,III

Czwartek- 1l

Edyta Szydłowska

18.

Piłka siatkowa- VI

Piątek- 6l

Tomasz Binder

19.

Piłka nożna- I,II

Wtorek- 9l

Czwartek- 8l

Tomasz Binder

20.

Tenis stołowy- IV-VI

Środa- 8l

Piotr Jandernal

21.

Matematyczne- VI

Środa- 7l

Karolina Malinowska

22.

Matematyczne- VI

Piątek- 6l

Beata Gizot

23.

Koło historyczne- IV

Wtorek- 5l

Damian Michna

24.

Teatralne- IV,V

Środa- 7l

Ewa Kapyś

25.

Plastyczne- IV

Czwartek- 2l

Ewa Kapyś

26.

Komputerowe- VI

Wtorek- 7l

Czwartek- 7l

Brunon Han

27.

Kulturowe- j.angielski- V

Poniedziałek- 7l

Katarzyna Dorau

28.

Artystyczno- muzyczne- V

Wtorek- 7l

Czwartek- 7l

Dominika Raywer

29.

Klub Młodego Podróżnika- IV-VI

Wtorek- 7l

Bożena Sąsiadek

30.

Liturgia Służby Ołtarza- IV-VI

Sobota- 10:00

ks. Paweł Ratajczak

31.

Przygotowanie do I Komunii- III

Niedziela- co druga

A.Kochanowska

32.

Taneczne- Szkoła Tańca Szczepan- I-IV

Wtorek- 5,6,7l

Prowadząca ze Szkoły Tańca

33.

Programowanie robotów- I-V

Czwartek- 17:30- 19:30

Prowadzący z firmy

34.

Wyrównawcze z j.polskiego- IV

Czwartek- 2l

Agn. Stryjakowska

35.

Wyrównawcze z j.polskiego- V

Czwartek- 4l

Iwona Sapela

36.

Wyrównawcze eduk.wczesnoszkolna- II

Poniedziałek- 5l

A.Zamyślewska

37.

Wyrównawcze

 eduk. wczesnoszkolna- II

Poniedziałek- 2l

Anna Gędziarska

38.

Wyrównawcze

eduk.wczesnoszk.- II

Piątek- 1l

Anna Stramowska

39.

Wyrównawcze z j.polskiego- IV

Wtorek- 6l

Anna Stramowska

40.

Wyrównawcze

eduk.wczesnoszk.- III

Środa- 4l

Karolina Sałagan

41.

Wyrównawcze indyw. z e.w-III

Czwartek- 1l

Dorota Jankowska

42.

Wyrównawcze z j.polskiego- V

Czwartek- 6l

Agn.Stryjakowska

43.

Wyrównawcze z matematyki- IV

Czwartek- 6l

Karolina Malinowska

44.

Wyrównawcze z matematyki- IV

Czwartek- 7l

Beata Gizot

45.

Wyrównawcze z historii- VI

Czwartek- 1l

Damian Michna

46.

Wyrównawcze z j.angielskiego- IV

Wtorek- 6l

Katarzyna Dorau

47.

Korekcyjno- kompensacyjne IV-VI

 

Czwartek- 6l

Monika Wolniak

48.

Gry i zabawy ruchowe

Wtorek- 2l

/Bratwin/

Agata Fokt- Bardzel

49.

Klub Młodego Europejczyka

Piątek- 5l

/Bratwin/

Agta Fokt- Bardzel

50.

Zajęcia wyrównawcze

Środa- 7l

/Bratwin/

Agata Fokt- Bardzel