U D Z I A Ł  W  K O N K U R S A C H  I  Z W O D A C H

           Sukces tenisistów

 

W dniu 29.02.2012 w Barcinie odbyły się ćwierćfinały wojewódzkie w tenisie stołowym ,w których uczestniczyli reprezentanci naszej szkoły. Wcześniej uzyskali awans z zawodów powiatowych, które odbywały się w Laskowicach . Zespoły dziewcząt: Oliwia Maszudzińska, Marta Chacińska oraz chłopców: Piotr Ostrowski, Adrian Reniecki  rywalizowały z mistrzami Bydgoszczy, Barcina, Żnina.

Konkurencja była bardzo mocna, zawodnicy grający w klubach drugoligowych i trzecioligowych ligowych oraz wśród chłopców-Mistrz Województwa Młodzików z Bydgoszczy.

Ogromną niespodzianka było zajęcie 1. miejsca przez naszych chłopców, którzy po zwycięstwie 3:0 nad zespołem ze Żnina, po dramatycznej walce wygrali z SP 64 Bydgoszcz 3-2. O końcowym sukcesie zadecydowała gra podwójna, tzw. debel, który Piotrek i Adrian wygrali 3:0 i tym samym znaleźli się w gronie 6 najlepszych drużyn województwa kujawsko - pomorskiego. Czekamy z niecierpliwością na kolejny etap zmagań-półfinał województwa.

Nieco słabiej poszło naszym dziewczętom. One spotkały się w rywalizacji z bezpośrednim zapleczem pierwszoligowych drużyn kobiecych. Po ambitnej walce niestety uległy rywalkom, zajmując znakomite 8. miejsce  w województwie wśród kilkuset szkół podstawowych, które wystartowały w rywalizacji.